BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2009

Tai visus su (jau senais ;D) Naujais Baltojo Tigro metais :) Noriu palinkėti, kad 2010-ieji būtų dar geresni už pereitus metus, kad atneštų daugiau džiaugsmo ir laimės :)

O dabar siūlau prisiminti, ką galėjote skaityti mano bloge 2009-ais metais ;)

Sausį visus sveikinau su praėjusiais, 2009-aisiais, metais, bei Įkėliau nuotrauką, kaip atrodo mano raštas :)

Vasarį aptariau penktadienius, tryliktąsias dienas. Vėliau sveikinau su Valentino diena, o galiausiai visiems pasiskundžiau apie naktį kniaukiančias kates T_T

Kovą visiems rekomendavau žaidimą „Club Penguin“, bei raginau prisijungti prie „Earth Hour“!

Balandį buvau taip vadinamose oro pilyse, įkėliau magnetukų nuotrauką, bei peržiūrėjau „Jis sako „Taip!““ („Yes man“).

Gegužę aptariau 54-ąją „Euroviziją“, bei įkėliau vaizdo įrašą, parodantį kokia Visata yra milžiniška!!!

Birželį visiems palinkėjau geros vasaros (ot geri laikai buvo :D), aptariau filmą „Namai“ („Home“), bei pasidalinau savo mintimis apie Lietuvos pirmąjį paminėjimą…

Liepą pasidalinau įspūdžiais iš Burbuliatoriaus, pristačiau savo žurnalą, įrodžiau jog Vikipedija - tikra pesimistė, bei pristačiau D. Žuklytės filmą „Nemokamai arba Auksinis Berniukas“.

Rugpjūtį pirmą kartą aprašiau liepą skaitytas knygas ir matytus filmus, padiskutavau apie gyvybę Marse, bei švenčiau savo gimimo dieną :)

Rugsėjis buvo ko gero „skurdžiausias“ mėnuo bloge, nes tik aprašiau skaitytus ir matytus filmus rugpjūtį, bei įkėliau Vaikų Televizijos filmuką „Paparacų akimis“.

Spalis… Rugsėjį skaičiau ne itin daug, bei mačiau irgi tiek pat nedaug… Taip pat pristačiau „Lietuvos talentus“ ir dalyvavau akcijoje „Blog Action Day 2009“.

Lapkritį aprašiau skaitytas knygas, bei matytus filmus. Buvau ir 3D projekcijose ant Rotušės, bei švenčiau blogo gimtadienį :)

Na, ir gruodį aptariau skaitytas knygas ir matytus filmus, surašiau sąrašiuką ko reikia iki Kalėdinės nuotaikos ir sveikinau su Kalėdomis :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: