BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gruodį skaičiau… (metų knyga)

…O paskui pasuko tiesiai link Baltarusijos, kurią tuo metu valdė piktas karalius Lukas Šenka su dideliais ūsais…

Vytautas V. Landsbergis ir Sigutė Ach „Pelytė Zita“ (150 puslapis)

Metų knyga

Taigi, praėjo 2009 metai, o aš per juos perskaičiau net 38 knygas :) Taigi, štai trys pretendentai, pretenduojantys į geriausią 2009 metų knygą. Pretenduoja: M. Ende „Momo”, S. Meyer „Brėkštanti aušra“, M. Ende „Begalinė istorija“. Laimėtojas: (tam-pam-param) M. Ende „Begalinė istorija“!

Stephenie Meyer „Brėkštanti aušra“ Įdomiausia knyga iš visos sagos :) Antroj vietoj - „Jaunatis“, trečioj „Užtemimas“, o ketvirtas lieka „Saulėlydis“. Šita dalis patiko labiausiai, nes buvo įdomu skaityti vampyro akimis. Plėšoma karštos meilės Edvardui Kalenui ir stipraus ryšio su vilkolakiu Džeikobu Bleku, ji ištveria audringus pagundų, netekčių ir nesantaikos metus, kol prieina lemiamą akimirką. Jos neišvengiamas pasirinkimas - prisidėti prie kraupaus, bet viliojančio nemirtingųjų pasaulio ar gyventi paprastą žmogišką gyvenimą.

Vytautas V. Landsbergis ir Sigutė Ach „Pelytė Zita“ Antrą kartą skaitau šią knygą :) Ir dar sykį ji manęs nenuvylė. Juokinga, pamokanti istorija! Zita buvo tik baili, maža pelytė, bet sutikusį tarakoną Aloyzą, patyrė keletą rizikingų nuotykių ir nuveikė ne vieną kilnų darbą!

Charles Dickens „Kalėdų giesmė“ Klasika nesensta :) Čia neišimtis!  Išties patiko, pamokanti istorija! Jei būčiau Skrudžas, tai tikrai po tokių nuotykių pasikeisčiau! Knyga apie šykštuolį Skrudžą ir tris jį aplankusias dvasias…

Wendy Orr „Nimės sala“ Pradžioje nebuvo itin įdomu, bet vėliau „užkibau“, taip sakant :) Ir turinys įdomus, jaudinantis! Ir dar labai lengvai skaitosi. Kai tėtis pakliūva į audrą ir nebegali grįžti namo, Nimė lieka vienut vienutėlė saloje. Nimei teks išgelbėti tėtį Džeką ir pagaliau akis į akį susitikti su paslaptingąja rašytoja Aleks…

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

  1. 1

    Julita rašė,

    2010-01-05 @ 19:26

    Mano favoritai Landsbergis ir Sigutė Ach:D Smagučiai žmonės skaičiau pelytę zitą ir grįžimo istorija tai labai patiko:D

Komentarų RSS

Tavo komentaras: