BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lapkritį mačiau…

„Ir velnias dėvi Prada“ | „The devil wears Prada“ Kaip ir praeitą kartą, man filmas labai patiko :) Filmas geras, bet jo daug kartų negali žiūrėt. Na va, liepą jį mačiau ir dabar lapkritį pažiūrėjau. Dabar anksčiausiai jį žiūrėt, kad būtų neatsibodęs, galiu tik kokį vasarį… Andrėja pradeda dirbti pačio garsiausio ir įtakingiausio pasaulyje madų žurnalo „Runway“ leidėjos, Mirandos Pristli, asistente.

„Šrekas 2“ | „Shrek 2“ Įdomiausia Šreko dalis iš visų, bent jau man :) Juokingas lietuviškas dubliavimas ir šiaip :) Man labai patiko! Šrekas susituokia su Fiona, kuri pakviečia savo mylimąjį susitikti su jos tėvais. Tikrai ne visi yra patenkinti princesės pasirinkimu, o ypač žavusis princas, kuris tikėjosi kada nors sulaukti Fionos rankos.

„Stebuklingi Šihiros nuotykiai dvasių pasaulyje“ | „Spirited Away“ Šį filmą žiūriu kokį 12 kartą ir man jis vis nenusibosta :) Labai graži animacija ir tikrai stebuklingi nuotykiai! Labai siūlau pažiūrėti! O filmas apie tai, kaip mergaitė Šihira ir jos tėvai pasiklysta ir patenka į stebuklingą dvasių pasaulį, kol jos tėvai nevirsta… kiaulėmis. Šihira privalo išgelbėti tėvus ir išsigelbėti pati!

„Paskutiniai Bremeno muzikantai“ Juokingas ir geras filmas :) Tik tiek ;D

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarai (2) »

 1. 1

  reanimated rašė,

  2009-12-02 @ 16:51

  Jei patiko “Cast Away”, tai siūlau pasidomėti šio darbo režisieriumi
  Hayao Miyazaki ir pažiūrėti kitus jo darbus: Howl’s Moving Castle, Princess Mononoke, Castle in the Sky. Rekomenduoju.

 2. 2

  Liootas rašė,

  2009-12-04 @ 09:29

  “Howl’s Moving Castle” mačiau jau kelis kartus ir irgi patiko :) “Princess Mononoke” ir “Castle in the Sky” dar nemačiau… Bet dar mačiau “Kiki’s Delivery Service”, “My neighbor Totoro”,”Nausicaä of the Valley of the Wind”…

Komentarų RSS

Tavo komentaras: