BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lapkritį skaičiau

… bet tai jau kita istorija ir ją čia pasakoti ne vieta.

Michael Ende Begalinė istorija. Šis sakinys man taip įgriso, jis kartojosi knygoj kokius dešimt kartų ir labai norėčiau perskaityt tas visas kitas istorijas, bet tuomet, aišku, knyga būtų tikrai be galo…

Haruki Murakami „Žmogaus Avie Kalėdos“ Žiauriai keista knyga ;D Kartą pagrindinis herojus Žmogus Avis krito į duobę, kur nukritęs randa kokią būtybę gyvenančią duobėje, kitą kartą krito į šulinį… Kažkaip keistai ;D O šiaip knyga apie Žmogų Avį, kuriam buvo liepta sukurti muziką Kalėdoms ir kaip jam sekėsi tai padaryti…

Joanne Kathleen Rowling „Haris Poteris ir Mirties Relikvijos“ Pagaliau baigiau Hario Poterio sągą :) Bet kartu ir liūdna, nes aš baigiau! Daugiau jokių naujų nuotykių… Burtų… Regis dar neseniai pimą dalį skaičiau, o jau ir septintą perskaičiau :D Šiaip man visai patiko ši dalis. Jei visas dalis suskirstyčiau pagal mėgstamumą, tai ši būtų trečia arba ketvirta. Siužetas trumpai, drūtai: ši knyga apie Harį Poterį, besiruošianti paskutinei kovai su Voldemortu!

Lucy ir Stephen Hawking „Džordžas ir Visatos paslaptys“ Knyga apie berniuką Džordžą, susipažinųsį su kaimynais, kurie turi patį galingiausią kompiuterį pasaulyje - Kosmosą. Šiaip pats siužetas nėra labai įdomus, bet yra planetų nuotraukų, Saulės sistemos aprašymų, o taip pat ir aprašytos Juodosios Skylės… Pavyzdžiui, perskaitęs šią knygą sužinojau, kad iš Juodosios Skylės galima ištrūkti!

Michael Ende „Begalinė istorija“ WOW! Tokios įdomios knygos neskaičiau :) 6 žvaigždutės!!! Žiauriai patiko! Kada nors būtinai skaitysiu darsyk. Labai gera knyga. Jei dar yra neskaičiųsių - paskaitykit :) O knyga apie tai, kaip Fantazijos šaliai gresia pavojus ir tik vienas berniukas gali išgelbėti Fantazijos karalienę!

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarai (3) »

 1. 1

  PinkCity rašė,

  2009-12-02 @ 10:56

  Hm, o aš buvau pradėjusi skaityti “Begalinę istoriją”, bet niekaip nesugebėjau jos baigti, pasirodė nuobodi ir ištęsta… Matai, kaip gali skoniai skirtis!

 2. 2

  Ugne rašė,

  2009-12-15 @ 20:08

  Labas , patarciau paskaityti ” Eragona” , visai idomi knyga apie visokius ” Drakono Raitelius” ir t.t.

 3. 3

  Liootas rašė,

  2009-12-16 @ 08:38

  Ugne, jau ruošiuosi skaityti, kai norimų perskaityti knygų eilė sumažės :D

Komentarų RSS

Tavo komentaras: