BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sausį mačiau…

Bitės filmas“ | „Bee Movie“ Kai šį filmą rodė kine, labai norėjau pamatyt… Bet nepamačiau. Ir, kadangi per TV3 kaip tik rodė šį filmą, nusprendžiau jį pažiūrėti :) Kaip iš „Šreko“ ir „Madagaskaro“ kūrėjų tikėjausi daugiau… Bet filmas visai patiko! Įdomu buvo pažvelgti bitės akimis. Koledžą baigusi bitė, vardu Baris B. Bensonas, išgyvena didžiulį šoką. Paaiškėja, kad vienintelis jo gyvenimo tikslas - medus. Negalėdamas su tuo susitaikyti, jis sulaužo vieną pagrindinių bičių taisyklių - nekalbėti su žmonėmis.

„Peliukas Stiuartas Litlis“ | „Stuart Little“ Toks prastas filmas… Ech… Ką čia bepridurti…

„Princesės dienoraštis“ | „The Princess Duaries“ Gera juoko dozė :) Vien jau dėl to galima buvo žiūrėti filmą :) O filmas apie penkiolikmetę Mia, kuri mokosi privačioje mokykloje… Ir vieną dieną iš Europos atvyksta Mijos senelė, kuri pasako, jog Mia - princesė!

„Princesės dienoraštis 2: Karališkosios sužadėtuvės“ | „The Princess Diaries 2: Royal engagement“ Taip, ši dalis juokinga… Bet jau nusivažiavo… Pirmoji dalis buvo įdomesnė. Pasirodo, jog Ženovijos sostą gali užimti tik ištekėjusi moteris! Ir nepanašu, kad būtų paisoma pačios merginos jausmų: princesės vedybos - užsienio politikos reikalas. Tačiau Mija visiškai netrokšta paisyti šių taisyklių ir tekėti už kažkieno jai išrinkto vyro. Tik ar pavyks herojei pakeisti senas tradicijas, kai į Ženoviją jau plūste plūsta kilmingi jaunikiai?

„Saulėlydis“ | „Twilight“ Kai jau prisižiūrėjau šio filmo parodijų, žinau visas filmo klaidas tai taip juokinga žiūrėt ;D Ir dar kaip prastai patisonas vaidina… Nemačiau „Jaunaties“, bet greit turbūt žiūrėsiu ir tikiuosi bus geresnė dalis :) Kai Belos motina išteka antrą kartą - merginos tėvai išsiskyrę - jai tenka atsisveikinti su Fyniksu ir keliauti į mažą nuolatos lietuje paskendusį miestelį Forksą. Mergina nesitiki, kad jos gyvenimas labai pasikeis, tačiau netikėtai nykiame miesteliūkštyje ji sutinka akinančiai žavų vaikiną - Edvardą Kuleną. Tačiau Edvardas turi vieną paslaptį - jis vampyras…

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentarai (4) »

 1. 1

  Deviser rašė,

  2010-02-06 @ 18:46

  Bitės filmas ir man visai nieko buvo; Peliukas Stiuartas Litlis tai jau labai nusibodęs, Princesės dienoraštis taip pat pabodęs, na kai pirmą kartą mačiau, tai buvo visai nieko, bet kai jau trečią kartą rodo tai… Na, Saulėlydis tai nelabai.. žiūrėjau gal tik dėl to, kad knygą skaičiau ir herojus norėjosi pamatyti..

 2. 2

  Silvestras rašė,

  2010-02-07 @ 13:02

  Nevieno nežiūrėčiau pakartotinai ar pirmą kart..(: Bitė.. kažkada teko užmatyt netyčia.. Animacijos pop.. nieko išsiskiriančio, logikos klaidos ir net nebuvo to “gero laiko.”
  Apie Peliuką viskas labai teisingai.
  Princesė.. uff.. puse filmo buvau kambaryje kai jį rodė.. geriau būčiau nebuvęs.
  Twilight.. ką galiu pasakyti. paauglės ir jų mamos klykia dėl jo. Visiems kitiems sveiko proto individams tai eilinis šlamšt..(:

 3. 3

  PingvinasD rašė,

  2010-02-07 @ 17:00

  Aš mačiau Stiuartą Litlį ir man visai patiko. Yra dar ir antra dalis. Tas katinas juokingas, vien dėl jo verta žiūrėt :D

 4. 4

  wile10 rašė,

  2010-02-09 @ 15:07

  Mačiau Stiuartą Litlį,Princesės Dienoraštį, Princesės dienoraštį 2,bitės filmą,Saulėlydį.Na ,o Jaunatį irgi mačiau.Taigi man Jaunatis buvo žymiai prastesnė negu Saulėlydis.

Komentarų RSS

Tavo komentaras: