BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Spalį mačiau…

„Žvaigždžių dulkės“ | „Stardust“ Šis filmas mano mėgstamiausių penketuke… Jį žiūriu jau kokį penktą kartą ir dar nenusibosta, nors moku jį jau atmintinai :) O filmas apie tai, kaip Tristanas savo mylimajai Viktorijai pažadėjo atnešti nukritusią žvaigždę. Ši mistinė žvaigždė, kuri netikėtai virto žavia moterimi, dėl skirtingų priežasčių yra reikalinga ir “žydrojo kraujo atstovams”, ir raganai…

„Keista Bendžamino Batono istorija“ | „The curiuos case of Benjamin Button“ Šiaip ta idėja, kad žmogus gimė senas ir mirė kūdikis nėra labai nauja, bet vistiek tai įdomi. Pačio Bendžamino istorija yra įdomi, nenuobodi ir tikrai keista… Beje, žiūrint filmą net sunku patikėti, kad senukas yra Bradas Pittas! Nenuostabu, kad laimėjo geriausio grimo  „Oskarą“. Bendžaminas Batonas gimė būdamas 80-ies metų senukas ir kasmet vis jaunėjo. Gal viskas nebūtų taip sudėtinga, jei Bendžaminas nebūtų sutikęs ir pamilęs žavios merginos. Jie gyvena visiškai skirtingus gyvenimus: jis jaunėja, ji sensta.

„Garfiladas“ | „Garfield“ Na gerai, filmas tūpas :D Pirma dalis nėra labai įdomi, beje, ji be lietuviško dubliavimo, kuris dažnai išgelbsti filmą. O siužetas toks: Garfildo šeimininkas Džonas labiau rūpinasi šuniuku Odžiu, kurį neseniai įsigijo. Kai katinas trokšta, kad Odis kuo greičiau dingtų iš namų, klastingas šunų treneris pragrobią šunelį ir Garfildas ryžtasi parodyti visą drąsą ir išgelbėti keturkojį draugužį.

„Garfildas 2“ | „Garfield: A Tail of Two Kitties“ Garfildo šeimininkas Džonas išsiruošia į Didžiąją Britaniją. Bet Garfildas su šuniuku Odžiu įsmunka į Džono lagaminą ir taip pat slapta iškeliauja, kol Anglijoje jis tampa… didžiulės pilies valdovu! Man šis filmas patiko. Pirmiausia, jis įdomesnis už pirmą dalį, antra, Šapranauskas įgarsino Garfildą, tad juoko dozė garantuota :)

Patiko (1)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: