BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Spalį skaičiau…

Joanne Kathleen Rowling „Haris Poteris ir Fenikso Brolija“ Storiausia knyga kokią teko skaityti… Žinoma, kol kas :D Iš šešių skaitytų Hario Poterio sagos knygų, ši tikrai nėra mėgstamiausia… Jei vertinant visas šešias dalis, tai ši dalis būtų penktą, tad nėra pati įdomiausia, mano manymu… Penktieji metai Hogvartse tampa pačiais baisiausiais Hariui. Vieni tiki, kad Haris susikovė su galinguoju Tamsos Valdovu Voldemortu Burtų trikovės turnyro metu praėjusiais metais. Kiti linkę tikėti gandais skleidžiamais įtakingiausio burtų pasaulio laikraščio “Magijos žinios”. O štai profesorius Dumbldoras, mokyklos direktorius, yra griežtai prižiūrimas Magijos ministerijos, kuri atsisako sutikti ir pripažinti baisią tiesą, kad Tamsos Valdovas grįžo.

Joanne Kathleen Rowling „Haris Poteris ir Netikras Princas“ Šešta Hario Poterio dalis :) Jai priskirčiau ketvirtą vietą… Ji įdomi tik tuomet, kada Dumbuldoras su Hariu iškeliauja sunaikinti horokruso. O daugiau įdomesnių vietų nelabai yra, štai kaip aš manau. Haris atostogauja pas Durslius. Ir štai, sėdėdamas savo kambaryje, Haris nekantriai laukia apsilankant Hogvartso direktoriaus. Kodėl profesorius Dumbldoras kaip tik dabar nutarė jį aplankyti? Kokie neatidėliotini reikalai jį veja iki mokslo metų pradžios likus keletui savaičių?

Stephenie Meyer „Užtemimas“ Na va, prarijau trečiąją Saulėlydžio sagos knygą :) Nekantraudamas laukiu ketvirtosios. O apie šią knygą galiu pasakyti tiek, kad, mano manymu, yra įdomesnė už pirmąją ir antrąją. Knygai dar neįpusėju skaitytojas yra įtampoje :) O siužetas maždaug toks: kai Sietlą ima siaubti masinės žmogžudystės, o pagiežinga vampyrė ir toliau siekia keršto, Bela vėl atsiduria pavojuje. Įvykių sūkuryje ji priversta pasirinkti arba meilę Edvardui, arba draugystę su Džeikobu - žinodama, kad jos sprendimas gali įžiebti amžiną karą tarp vampyrų ir vilkolakių. Sparčiai artėjant išleistuvėms Bela turi pasirinkti gyvenimą arba mirtį. Bet kas yra kas?

Patiko (1)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: