BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vasarį skaičiau…

…Vienas ypač nervingas miestelėnas net suabejojo:
- Po galais, kam iš viso tas paštas reikalingas?
Bet kiti su juo nesutiko. Juk, kad ir ką sakytume, laišką gauti visada malonu. Net jeigu jis ir nėra labai labai skubus…

Kęstutis Kasparavičius „Baltasis Dramblys“ (36 puslapis)

Peter Freund „Laurą ir Septynių Mėnulių antspaudą“ Užsikabinau už Lauros sagos :) Kaip ir Hario Poterio, Lauros didžiausias ginklas - meilė… Na gerai, meilė stipri, bet negalėjo ko nors įdomiau sugalvoti? :)

Peter Freund „Laurą ir Sidabrinės Sfinksės mįslę“ Labai įdomi mįslė, kurią užduoda Sidabrinė Sfinksė Laurai… Pats apie tai niekad nesusimąsčiau :) Bet vėl pasitaiko keletą nukopijuotų dalykų :(

Peter Freund „Laurą ir drakonų karalių prakeikimą“ Nors pasirinkti labai sunku, bet, manau, ši dalis man labiausiai patiko! Būtų sunku argumentuoti kodėl, nes visos dalys vienodai patiko. Galbūt ši dalis man labiausiai patiko, nes čia daugiausiai netikėtumų, nuotykių.

Kęstučio Kasparavičiaus „Baltąjį Dramblį“ Dar viena nuostabi K. Kasparavičiaus knygutė mano lentynoje :) Knygelėje yra keturios linksmos, pamokančios istorijos! Labiausiai man patiko Baltojo Dramblio istorija!

Peter Freund „Laurą ir Ugninę Gyvatę“ Kaip pradėjau, tai dabar labai sunku sustoti, nes nuotykiai įdomėja, o kai kurios paslaptys lieka neišaiškintos! Antroji pagal įdomumą, prieš paskutinė Lauros sagos dalis. Žodžiu, kuo toliau, tuo knygos apie Laurą įdomėja :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3) »

 1. 1

  upė rašė,

  2010-03-08 @ 18:34

  Bet tu tai pavarai! Penkios knygos per ne patį ilgiausią mėnesį. Ir tik 3 filmai :DD

 2. 2

  Liootas rašė,

  2010-03-09 @ 08:16

  Upe, imu iš kai ko pavyzdį ^^

 3. 3

  ateneartemi rašė,

  2010-03-31 @ 19:00

  Knygos apie Laurą labai įdomios. Per kovą perskaitysi šeštą dalį,,Laura ir šviesos labirintas”.

Komentarų RSS

Tavo komentaras: